KONTAKT liste for SRC, København

 


e-mail: kobenhavn@singlerock.dk

klik for liste over bestyrelsesmedlemmer

Kasserer Single Rock Café København
kasserer@kbh-src2.dk

Medlemsdatabasen
Adresseændring o.l. - henvendelse til:
Medlemsadministratoren e-mail: medlemskab@kbh-src2.dk
klik for information om medlemskab

 Nye arrangementer til Kalenderen
Sendes til: kalender@kbh-src2.dk
Kalenderen bliver p.t. administreret af Brit Johansen.


Spontanlisten

Ønsker du løbende at få emails om spontane arrangementer,
eller udsende en email om et spontant arrangement,
så kan du som medlem skrive en mail til spontanlisten@kbh-src2.dk

Spontanlisten bliver p.t. administreret af John Austin.

Nyhedsbrev

nyhedsbrev@kbh-src2.dk

Frivillig: frivillig@kbh-src2.dk

Festfrivillig: festansvarlig@kbh-src2.dk

Cykelrock: cykelrock@kbh-src2.dk

Eventgruppen: eventgruppen@kbh-src2.dk


Vandregruppennina.rasmussen@yahoo.dk 

Webmaster for SRC Kbh. ('bymaster')
Anne Brandstrup webmaster@kbh-src2.dk